Анонсовано Ideapad Duet 5 Chromebook (13″) від Lenovo

Анонсовано Ideapad Duet 5 Chromebook (13″) від Lenovo

Новий захищений та портативний ноутбук 2-в-1 Chromebook Lenovo ideapad Duet 5 (13″) працює в екосистемі Chrome OS, що забезпечує доступ в один клік до різноманітних додатків в Google Play . Завдяки OLED-панелі від Samsung Display 13,3-дюймовий дисплей забезпечує перевірену передачу кольору та 100% охоплення колірного простору DCI-P3. Продуктивна й проста у використанні операційна система Chromebook ideapad Duet 5 швидко завантажується. Сам пристрій в автономному режимі працює до 15 годин завдяки батареї ємністю 42 Вт·год, що забезпечує ще більшу продуктивність на ходу під час навчання або перегляду вебсторінок.

Chromebook ideapad Duet 5 підтримує технологію Google Assistant та можливість перемикання між декількома режимами роботи системи. Ноутбук оснащений сенсорним екраном, підтримкою стилуса, а також клавіатурою та підставкою. Приєднавши тонку знімну клавіатуру, яка допоможе включитися в роботу в класі, на кухні або на дивані, можна перетворити його в потужний пристрій для підвищеної продуктивності. Важливий факт — сучасні OLED-дисплеї випромінюють на 70% менше синього світла, ніж РК-панелі, що допомагає значно знизити навантаження на очі. Це підтверджує сертифікат SGS™, який гарантує, що дисплеї мінімізують шкоду для очей.

Платформа Snapdragon 7c 2-го покоління забезпечує продуктивність та ефективність нового покоління для Chromebook ideapad Duet 5. Пристрій 2-в-1 оснащений вбудованою пам’яттю до 256 ГБ й оперативною пам’яттю до 8 ГБ. Кришталево чистий звук із чотирьох динаміків на максимальній гучності та підтримка стилуса USI дозволять розширити творчі можливості користувача та робити нотатки в будь-який момент.

Дизайн у двох відтінках та вузькі рамки Chromebook ideapad Duet 5 виграшно виглядають у представлених варіантах колірного рішення: сірому (Storm Grey) та синьому (Abyss Blue). Товщина самого планшета складає лише 7,24 мм, а вага 700 г.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH