Apple випустить складний смартфон не раніше 2023 року

Apple випустить складний смартфон не раніше 2023 року

За даними Counterpoint Research, в нинішньому році глобально буде поставлено лише 8,6 млн смартфонів зі складними дисплеями. Це майже в 3 рази більше, ніж у минулому році, але усього 0,6% від загального обсягу в 1,447 млрд мобільних девайсів, які, згідно з прогнозом, буде поставлено в цьому році. Більше всіх складних пристроїв відвантажила Samsung Electronics, її частка в цьому сегменті склала 88%. Також смартфони з гнучким екраном випустили Huawei, Motorola, Xiaomi та Google. 

Складні гаджети – це надзвичайно просунуте технологічне рішення, тому вони коштують поки що дуже дорого. Але ціна поступово зменшується. Наприклад, нещодавно представлені Galaxy Z Fold3 оцінюються в 1799,99 дол., в той час як за модель минулого року просили 1999 дол. Більш бюджетна модель Galaxy Z Flip3 тепер коштує тільки 999,99 дол, хоча попередня модель з серії Galaxy Z Flip продавалася за 1380 дол. Але новинки не тільки дешевші, але і більш швидкі, легкі та сучасні. Тому цілком логічно припустити, що інтерес до таких пристроїв буде зростати з кожним роком.

Водночас експерти Counterpoint впевнені, що тільки зниження ціни недостатньо для того, щоб складні гаджети відвоювали значну частку ринку, мова йде хоча б 5-6% від загального обсягу світових поставок. Скоріш за все посилений попит на «фолди» виникне лише тоді, коли в конкурентну боротьбу включиться Apple та інші потужні виробники. Але на думку аналітиків, Apple випустить свій складний смартфон не раніше 2023 року. Крім того, для успіху потрібно, щоб флагманський пристрій коштував не більше 1200 доларів, тобто приблизно стільки, скільки коштує сьогодні iPhone 12 Pro Max на ринку США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH