AXIS People Counter порахує всіх людей в кадрі

AXIS People Counter порахує всіх людей в кадрі

Компанія Axis Communications представила нову версію аналітичного додатку для підрахунку людей AXIS People Counter. Цей додаток вбудовується в сумісні камери Axis і забезпечує ефективний підрахунок вхідних і вихідних людей, наповненість і відвідуваність приміщення. Він також дозволяє аналізувати отримані про переміщення людей дані і використовувати їх для підвищення ефективності роботи підприємства. Програма може використовуватися в різних сферах і локаціях: в роздрібних магазинах, громадських установах, аеропортах, на вокзалах.

Додаток оцінює ступінь заповнювання приміщення в режимі реального часу, і користувач системи може миттєво отримати доступ до даних про кількість людей в конкретних зонах в потрібний час. Це дозволяє аналізувати потоки відвідувачів і визначати періоди максимальної відвідуваності, щоб потім приймати обґрунтовані рішення щодо оптимізації роботи підприємства, наприклад, за рахунок оптимізації графіка роботи і чисельності персоналу. Зібрана аналітична інформація допомагає також оцінити ефективність рекламної кампанії, поліпшити якість обслуговування, зменшити витрати за рахунок оптимізації бюджету.

AXIS People Counter на базі вбудованої аналітики можна налаштувати і контролювати віддалено, щоб відразу отримувати статистику з усіх підключених камер. Кілька камер, на яких встановлено додаток, можуть взаємодіяти один з одним для реалізації синхронного підрахунку і проведення порівняльного аналізу різних об’єктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH