Чотири аналітичні агенції підтвердили друге місце Xiaomi на глобальному ринку

Чотири аналітичні агенції підтвердили друге місце Xiaomi на глобальному ринку

Згідно з даними звітів чотирьох провідних світових компаній з дослідження ринку – IDC, Canalys, Strategy Analytics і Counterpoint – компанія Xiaomi обійшла Apple з глобальних поставок смартфонів у другому кварталі 2021 року, вперше посівши друге місце у світі.

Згідно з аналітикою IDC, у цьому кварталі Xiaomi досягла рекордного обсягу поставок, водночас річне зростання склало 86,6%.

Топ-5 постачальників смартфонів, глобальний ринок, 2-й кв. 2021 року

Canalys заявила, що Xiaomi вперше посіла друге місце, з поставками 52,8 млн пристроїв, та річним зростанням компанії на 83%. До того ж, Xiaomi трансформує свою бізнес-модель з допомогою ініціатив консолідації торговельних партнерів і більш ретельного управління на відкритому ринку. У звіті також йдеться про нову мету Xiaomi – обійти Samsung і стати світовим лідером серед виробників смартфонів.

Відповідно до даних Strategy Analytics, Xiaomi вперше потрапила у топ-2 списку. У другому кварталі 2021 року Xiaomi відвантажила 52,8 мільйона смартфонів по всьому світу, зайнявши 16,8% усього ринку. До того ж, Xiaomi зареєструвала найвищий темп річного зростання – 85,3%.

Як стверджує Counterpoint, поставки смартфонів перевищили позначку у 50 мільйонів пристроїв, забезпечив Xiaomi друге місце на світовому ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH