Дрони тепер можуть літати в лісі зі швидкістю до 40 км/г

Дрони тепер можуть літати в лісі зі швидкістю до 40 км/г

Якщо ви коли-небудь заблукаєте в лісі, стережіться швидкісних квадрокоптера, що летять крізь дерева. Адже тепер дрони можуть літати в складних і невідомих середовищах зі швидкістю до 40 км/год завдяки новому алгоритму штучного інтелекту, розробленому в Цюріхському університеті.

Команда каже, що їх підхід знижує частоту відмов на високих швидкостях до 10 разів у порівнянні з іншими сучасними методами.

Уроки польотів квадрокоптера проходили в симуляторі. Алгоритм спочатку провів комп’ютерний дрон через змодельовану середу, що містить складні перешкоди. Ці дані використовувалися для навчання нейронної мережі дрона, що служить для прогнозування траєкторії польоту на основі інформації від бортових датчиків. Потім система була протестована в різних реальних умовах, таких як ліси, зруйновані будівлі і поїзда, що зійшли з рейок .

Наша розробка успішно орієнтувалася у всіх середовищах, в яких проходило тестування, йдеться у висновках дослідницької роботи команди.

Пряме порівняння сенсорних спостережень з траєкторією польоту скорочує затримку обробки. Система також підвищує стійкість до помилок та різних проблем, таких як розмитість зображення і відсутність даних.
Тепер команда хоче розробити більш швидкі датчики, які дозволять дронам безпечно літати на ще більш високих швидкостях.

Їх підхід може виявитися корисним для застосування в надзвичайних ситуаціях і на будівельних майданчиках. Він також добре підходить для полювання на злочинців.

По матеріалам: TheNextWeb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH