ELKO стає дистриб’ютором HONOR

ELKO стає дистриб’ютором HONOR

Компанія ELKO Ukraine розширила свій портфель, уклавши контракт зі світовим технологічним брендом HONOR на поставку ноутбуків.

Заснований у 2013 році бренд HONOR на сьогоднішній день є одним з провідних у сфері розробки та дослідження передових технологій. Вендор створює сучасні і технологічні пристрої – ноутбуки, смартфони, планшети, портативні девайси та інші інтелектуальні продукти. У всьому світі налічується понад два мільярди продуктів під брендом HONOR, у багатьох країнах компанія зайняла лідируючі позиції у сфері споживчої електроніки.

Нагадаємо, що зараз HONOR належить приватній компанії Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd, але раніше входив в склад китайского телеком-гіганта Huawei в якості суббренду. В 2020 році Huawei  продав бренд HONOR теперішньому власнику. Серед причин називають бажання вивести частину свого бізнесу з під санкцій з боку США. До серії мобільних пристроїв бренду Honor входять смартфони, планшети, ноутбуки та інші електронні прилади.

HONOR виходить на ринок України з ноутбуками MagicBook X14 і MagicBook X15, що обладнані процесорами Intel Core 10-го покоління і виконані у тонкому алюмінієвому корпусі. Дані пристрої можуть похвалитися великою батареєю на 56 і 42 Вт/год відповідно, високошвидкісною двоканальною пам’яттю, здвоєною антеною MIMO 2X2 і кулером підвищеної ефективності. Завдяки всьому цьому ноутбуки забезпечують хорошу продуктивність та зручність у використанні. Серія HONOR MagicBook X тепер доступна ексклюзивно у «Розетці».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH