Huawei зробила сюрприз для геймерів

Huawei зробила сюрприз для геймерів

Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні представив монітор MateView GT. Це перший ігровий монітор Huawei із ультрашироким вигнутим дисплеєм, частотою оновлення 165 Гц та інноваційним вбудованим саундбаром.

MateView GT має вигнутий екран 21:9 із діагоналлю 34 дюйми та роздільною здатністю 3440×1440 пікселів. Кожен екран проходить через процедуру професійного калібрування для досягнення показника відхилення передачі кольору ΔE <2. До того ж MateView GT підтримує пікову яскравість 350 нітів, контрастність 4000:1 і технологію HDR 10 для реалістичнішого відображення візуального контенту. Точність передачі кольорів забезпечується роботою в колірній гамі DCI-P3.

Для ігрових сценаріїв монітор пропонує функцію Dark Field Control. Автоматично регулюючи яскравість екрана під час темних і перенасичених світлом сцен, вона допомагає гравцям швидко виявляти супротивника. До того ж у монітор вбудовано функцію Crosshairs, спеціально розроблену для FPS-залежних ігор. Навіть коли ігровий приціл вимкнено, MateView GT забезпечить гравців хрестовиною для легкого прицілювання.

Саундбар Huawei MateView GT — це одночасно й акустична система, й опора монітора. Два вбудованих динаміки підтримують звуковий формат Stereo 2.0 для об’ємного звучання. Сенсорна панель із RGB-підсвічуванням не тільки пропонує налаштовувані світлові ефекти, а й дозволяє відрегулювати гучність звучання одним дотиком.

Завдяки інтелектуальній системі з двома мікрофонами, вбудованій у Huawei MateView GT, голос чутно на відстані до 4 метрів та в діапазоні 360°.

Можливості MateView GT розширює набір інтерфейсів: 3,5 мм роз’єм для навушників і мікрофона, два дисплейних порти HDMI 2.0, порт DisplayPort 1.4, порт USB Type-C для підзаряджання і повнофункціональний порт USB Type-C, що унікально для такого класу пристроїв. Цей набір портів покриває більшість потреб користувачів для підключення зовнішніх пристроїв.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH