Ігровий ноутбук ASUS ROG Zephyrus S17 будет коштувати від 74 до 139 тисяч грн

Ігровий ноутбук ASUS ROG Zephyrus S17 будет коштувати від 74 до 139 тисяч грн

Компанія ASUS повідомляє про початок продажу в Україні ігрового ноутбука преміум-класу ROG Zephyrus S17. Серед його особливостей:

Спеціальна конструкція клавіатури. Оптико-механічна клавіатура підіймається на 5°, що покращує зручність користування та ефективність охолодження.

Потужний процесор Intel. Максимальну продуктивність забезпечують новий процесор Intel Core i9-11900H 11-го покоління та відеокарта NVIDIA® GeForce RTX 3080 для ноутбуків.

Два варіанти 17-дюймового дисплея. Дисплей із роздільною здатністю QHD, частотою оновлення 165 Гц і підтримкою технологій G-SYNC та Advanced Optimus або 4K-дисплей із частотою оновлення 120 Гц, підтримкою Adaptive-Sync. Обидва дисплеї відтворюють 100% відтінків колірного простору DCI-P3.

При відкритті кришки ноутбука клавіатура підіймається на 5°, що покращує ефективність охолодження

У максимальній конфігурації ноутбук оснащений процесором Intel Core i9-11900H, здатним розганяється до 4,9 ГГц. Завдяки інтелектуальному охолодженню ліміт потужності процесора досягає 90 Вт (50 Вт при одночасній активації відеокарти). Для швидкої та ефективної багатозадачності ноутбук має до 48 ГБ оперативної пам’яті DDR4 3200 МГц.

Рідкий метал, що використовується як термоінтерфейс, знижує температуру центрального процесора на 10 градусів у порівнянні зі звичайними термопастами. Для правильного нанесення цього матеріалу використовується спеціальне обладнання, що виключає ймовірність помилки.

Відеокарта, якою в максимальній конфігурації є NVIDIA ® GeForce RTX™ 3080 для ноутбуків, гарантує високу частоту кадрів навіть у найвибагливіших іграх. Покращене охолодження дозволяє розігнати графічний процесор до 1545 МГц при енергоспоживанні у 115 Вт у режимі ROG Boost і досягти 140 Вт у режимі Dynamic Boost.

Як і решта відеокарт серії GeForce RTX 30, GeForce RTX 3080 базується на найсучаснішій архітектурі Ampere. Вона поєднує нові потокові мультипроцесори з ядрами RT другого покоління та тензорними ядрами третього покоління, що виконують реалістичне трасування променів і мають розширені можливості ШІ. Усе це дозволяє отримати реалістичне зображення з надзвичайно високою частотою кадрів.

Пристрої зберігання нового покоління дозволяють завантажувати ігри та отримувати доступ до масивних файлів із швидкістю до 10,5 ГБ/с  завдяки RAID-масиву HyperDrive Ultimate на базі трьох SSD NVMe.

Великий 17-дюймовий дисплей оточує супертонка рамка, що з боків звужується всього до 5,65 мм. Низький час відгуку в 3 мс зводить до мінімуму розмиття у динамічних сценах. Повне покриття колірного простору DCI-P3 та покращена контрастність завдяки підтримці технології Dolby Vision забезпечують природні відтінки кольорів. Усі дисплеї ROG Zephyrus S17 проходять заводське калібрування та сертифікацію Pantone, що гарантує точність відтворення кольорів без необхідності додаткових налаштувань. Завдяки двом варіантам дисплея користувач може вибрати той, що найкраще підходить саме йому. Перша панель поєднує частоту оновлення 165 Гц із роздільною здатністю WQHD, а також застосовує технологію NVIDIA Advanced Optimus, яка об’єднує ефективні засоби заощадження заряду акумулятора Optimus із плавністю й швидкістю технології G-SYNC.

Другий варіант дисплея – це панель 4K, що надає ще більш детальне зображення при досить високій частоті оновлення 120 Гц. Технологія Adaptive-Sync перешкоджає розривам зображення й робить ігровий процес більш плавним, а максимальна яскравість 500 кд/м2 означає, що чітке та яскраве зображення залишатиметься таким само й на сонці.

Магнієво-алюмінієвий корпус ROG Zephyrus S17 має практичне чорне покриття, на якому не лишаються відбитки пальців

Пристрій має акумулятор на 90 Вт·год, який до того ж заряджається до 50% всього за 30 хвилин. Підтримка заряджання через порт USB Type-C (до 100 Вт) дозволяє залишати основний адаптер вдома. Хоча повнорозмірний адаптер є необхідним для максимальної продуктивності, повсякденні завдання ноутбук здатен виконувати, працюючи від меншого адаптера Type-C або навіть від портативного блоку живлення з інтерфейсом USB.

Ноутбук можна заряджати від запасного і більш портативного блоку живлення потужністю 100 Вт

Широкий вибір та зручне розташування роз’ємів забезпечує гнучкість при підключенні периферійних пристроїв. Порт Thunderbolt 4 дозволяє підключатися до універсальної док-станції або зовнішнього дисплея з роздільною здатністю до 8K. Також він надає можливість швидко переносити великі файли між ноутбуком і зовнішнім накопичувачем. А при підключенні до блоку живлення його можна використовувати для заряджання акумулятора ноутбука.

Вентиляційні отвори на зворотній стороні ноутбука

Для підключення додаткових дисплеїв пропонується порт USB Type-C з інтерфейсом DisplayPort, а також порт HDMI. Зчитувач SD-карт підтримує швидкість передачі даних до 312 МБ/с, що дозволяє швидко копіювати фотографії та відеозаписи. Модуль Wi-Fi 6 гарантує максимум пропускної здатності від сумісних маршрутизаторів, а численні порти USB спрощують підключення додаткових пристроїв.

Вартість моделі з конфігурацією i7+3060+16ГБ+1ТБ+WQHD складає майже 74 тис. грн, а більш преміальна модель i9+3080+32ГБ+2ТБ+WQHD/4К буде коштувати близько 130 тисяч грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH