Lenovo представила перші бездротові навушники Smart Wireless

Lenovo представила перші бездротові навушники Smart Wireless

Завдяки технології Lenovo Smart Pair навушники Lenovo Smart Wireless можна швидко під’єднати до Android або Windows пристрою. Достатньо відкрити чохол від навушників, щоб миттєво ввімкнути Bluetooth. Один повний заряд чохла забезпечить роботу до 28 годин — користувачу потрібно “повертати” навушники в чохол, щоб швидко поповнити заряд аксесуару. Lenovo Smart Wireless працюють до 7 годин при постійному прослуховуванні контенту. Навушники доступні в білому та чорному кольорах, а важать по 4,2 грами.

Технологія Lenovo Enhance Multipoint дозволяє одночасно під’єднати смарт-аксесуар до двох пристроїв. Навушники автоматично встановлять пріоритет включення звуку згідно зі сценарієм використання. 11-міліметрові динаміки відповідають за високоякісний звук і потужні баси, зберігаючи комфорт для вуха завдяки ергономічному дизайну й насадкам різних розмірів. 

Сенсорні елементи керування, що розташовані на навушниках, дозволяють відтворювати музику, зупиняти трек або відповідати на дзвінок за допомогою торкання. Кодова фраза «Окей, Google» допоможе отримати підказку від Google Assistant.

Навушники захищені від бризок і води згідно рівня IPX4, — аксесуар встоїть під час дощу або інтенсивного тренування. За допомогою технології активного шумозаглушення навушники дозволяють насолоджуватися музикою навіть на жвавих вулицях. Шість вбудованих смарт-мікрофонів гарантують, що голос користувача почують на іншому кінці без перешкод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH