LG вдалося вирішити одну з найбільших проблем в реалізації технології 6G

LG вдалося вирішити одну з найбільших проблем в реалізації технології 6G

Компанія LG Electronics (LG) успішно продемонструвала передачу і прийом даних в 6G терагерцевому (ТГц) діапазоні по бездротовій мережі на відстані більше 100 метрів на відкритому повітрі. Це досягнення компанія зробила 13 липня в співробітництві з Fraunhofer-Gesellschaft, найбільшою в Європі лабораторією прикладних досліджень в форматі передачі даних між Інститутом Фраунгофера Генріха Герца (HHI) і Берлінським технологічним інститутом в Німеччині.

Оскільки 6G THz має малий діапазон і втрачає потужність під час передачі і прийому між антенами, однією з найбільших завдань у розвитку бездротового 6G була потреба в посиленні потужності для генерації стабільного сигналу на надширокосмугових частотах. Підсилювач потужності, розроблений LG, Fraunhofer HHI і Fraunhofer Institute for Applied Solid State Physics (IAF), мав вирішальне значення для успіху в останньому випробуванні.

Підсилювач потужності здатний генерувати стабільний вихідний сигнал до 15 дБм в діапазоні частот від 155 до 175 ГГц. LG також успішно продемонструвала технологію адаптивного формування променя, що змінює напрямок сигналу відповідно до змін каналу і положення приймача, а також перемикання антен з високим коефіцієнтом посилення, яке об’єднує вихідні сигнали декількох підсилювачів потужності і передає їх на певні антени.

Підсилювач потужності, розроблений LG, Fraunhofer HHI та Fraunhofer Institute for Applied Solid State Physics

З урахуванням глобальної стандартизації, націленої на 2025 рік і комерціалізації, протягом чотирьох років після цього мережі 6G зможуть підтримувати більш високу швидкість бездротової передачі і зв’язку з низькою затримкою і високою надійністю. 6G стане ключовим компонентом «Ambient Internet of Everything», нової технології, спрямованої на поліпшення умов життя і бізнесу, роблячи їх більш чутливими, адаптивними, автономними і персоналізованими відповідно до потреб споживачів за рахунок розпізнавання присутності людей і їх переваг. «Успіх цього випробування демонструє, що ми все ближче до успішного застосування терагерцового діапазону радіозв’язку в прийдешньої епохи 6G», – підкреслив доктор І.П. Парк, президент і технічний директор LG Electronics.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH