Наступний Apple Watch може не вийти в строк через проблеми з виробництвом. Користувачі не заперечують

Наступний Apple Watch може не вийти в строк через проблеми з виробництвом. Користувачі не заперечують

ЗМІ повідомляють, що наступна модель Apple Watch має проблеми з виробництвом, які можуть призвести до відтермінування випуску продукту. Нова модель відрізняється більшими розмірами екрану та пласкими формами, і потенційна затримка пов’язана зі складністю нової конструкції.

В новому смарт-годиннику Apple, який буде називатися Watch Series 7, розмір екрану збільшиться до 41х45 мм (це на на 1 мм більше у порівнянні з наявними на сьогодні моделями), крім того, він отримає більш швидкий процесор. Згідно з деякими джерелами, в новій моделі не буде серйозних інновацій по відстеженню здоров’я. Водночас деякі експерти стверджують, що в новому годиннику таки з’являться нові функції, наприклад, вимірювання артеріального тиску.

За даними Nikkei , дрібносерійне виробництво наступних годинників Apple Watch все ж таки розпочалося, але воно зіткнулося з критичними проблемами, які не дозволяють забезпечити задовільну якість продукту. Тому зараз виробництво «тимчасово припинено». Водночас Apple та її постачальники намагаються вирішити проблем, що виникли, і таки запустити годинник в масове виробництво.

Користувачі відреагували на це повідомлення по різному. Деякі написали, що затримка з випуском нової моделі — скоріше позитивна новина, оскільки ще цілком можна користуватися старою і це дозволить зекономити певні кошти. Інші назвали затримку з випуском негативним знаком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH