OPPO представила моноокуляри Air Glass, стилізовані під крило цикади

OPPO представила моноокуляри Air Glass, стилізовані під крило цикади

Виробник інтелектуальних пристроїв OPPO випустила пристрій OPPO Air Glass, про який оголосила на INNO DAY 2021. Це інноваційні моноокуляри aR — assisted Reality (допоміжна реальність), оснащені мікропроєктором Spark від OPPO, ультрасучасним Micro LED та індивідуальним дифракційним оптичним дисплеєм. Користувач може керувати OPPO Air Glass за допомогою дотику, голосу, рухів голови та рук, що забезпечує швидкий і легкий доступ до потрібної інформації.

Новаторська форма

OPPO Air Glass мають інноваційний моноклевий дизайн. Плавні вигини й мінімалістичність засвідчують відданість філософії дизайну OPPO. OPPO Air Glass важать менше ніж 30 г і є одним із найлегших моноклевих пристроїв, тож їх можна носити так само, як і звичайні окуляри.

На дизайн основного корпусу OPPO Air Glass розробників надихнуло пір’я. Корпус легкий, гладкий і вигнутий, а також має сенсорну панель, яка нагадує елегантний стрижень пір’я. Конструкція монокулярної лінзи стилізована під крило цикади й суттєво відрізняється від традиційних закруглених лінз в окулярах. Об’єктив закріплений у легкій тонкій оправі, що містить усі необхідні компоненти, зокрема й платформу Qualcomm Snapdragon Wear 4100.

Каркас OPPO Air Glass виготовлений за технологією СNC, що надає дизайну вишуканості та точності.

Створений ОРРО мікропроєктор Spark оснащений ультрасучасними світлодіодами Micro LED і п’ятьма високопрозорими скляними лінзами, що забезпечує неперевершений досвід aR.

Завдяки поєднанню власного мікропроєктора OPPO, передового Micro LED і спеціальної хвилеводної технології OPPO Air Glass забезпечують яскраве й чітке зображення незалежно від того, де саме ви користуєтеся пристроєм: у приміщенні або на вулиці. Ви гарантовано отримаєте чудовий досвід aR будь-коли.

Основою дисплея OPPO Air Glass є розроблений OPPO мікропроєктор Spark — одна з найкомпактніших проєкційних систем у галузі. Її розмір становить лише 0,5 куб. см, що приблизно дорівнює кавовому зерну. Проєктор оснащений металевим корпусом СNC зі скляним модулем об’єктива для кращого розсіювання тепла та стабільності. Spark живиться від ультрасучасного світлодіода Micro LED, який має яскравість до 3 мільйонів ніт.

OPPO Air Glass використовують спеціально виготовлений оптичний дифракційний хвилевід, який підтримує два режими роботи дисплея: із 16 та 256 градаціями яскравості. Це дає змогу досягти показників яскравості до 1400 ніт і гарантує чітке зображення за різного освітлення. З обох боків хвилевід покритий двома шарами сапфірового скла, що забезпечує захист із покращеною прозорістю.

OPPO Air Glass орієнтовані на якомога більшу кількість людей, зокрема й на користувачів із порушеннями рефракції, як-от короткозорість і гіперметропія. Новинка має два типи оправи: сріблясту напівоправу та чорну повну оправу, щоб краще задовольнити користувачів, яким потрібні коригувальні окуляри. Обидва кольори доступні у двох розмірах.

Чотири типи взаємодії

OPPO Air Glass можна керувати за допомогою застосунка Smart Glass на OPPO Watch 2 чи будь-якому смартфоні OPPO з версією ColorOS 11 і вище. Гаджет підтримує чотири інтуїтивно зрозумілі методи взаємодії: дотик, голос, рухи рук і голови.

Коли Air Glass підключені до OPPO Watch 2, власники гаджета можуть використовувати рухи рук для підтвердження, скасування та перемикання програм. Крім того, окулярам доступний абсолютно новий спосіб взаємодії: вони розпізнають рухи голови. Так, плавне кивання або похитування головою може відкривати та, відповідно, закривати сповіщення.

Розробка різноманітних застосунків разом із галузевими партнерами

OPPO Air Glass оснащені різними застосунками. Зокрема, і розробленими OPPO, як-от «Погода», «Календар», «Здоров’я», «Телесуфлер», «Переклад» і «Навігація».

Функція «Переклад» допоможе легко спілкуватися з іноземцями, навіть якщо ви не володієте мовою співрозмовника. Після створення пари з пристроєм розмова одного користувача автоматично перекладається мовою співрозмовника, а потім відображається на дисплеї Air Glass іншого користувача. Наразі окуляри підтримують двосторонній китайсько-англійський переклад, а невдовзі з’являться китайсько-японський і китайсько-корейський.

Ще одним інноваційним способом використання Air Glass є Teleprompter («Телесуфлер»). За допомогою адаптивного текстового дисплея ця функція полегшить вам виступи із презентаціями та зі сцени.

OPPO також тісно співпрацює з Baidu, щоб налаштувати для OPPO Air Glass нові програми, як-от Baidu Walk & Bike Navigation («Навігація для велосипеда та прогулянок») і Explore Nearby («Дослідження місцевості довкола»). За допомогою функції «Навігація» користувачі зможуть отримувати інструкції щодо подорожі пішки чи на велосипеді. А Explore Nearby пропонуватиме інформацію про найближчі магазини й цікаві пам’ятки, беручи до уваги місцезнаходження користувача.

Доступність на ринку

OPPO Air Glass з’являться на ринку материкового Китаю в першому кварталі 2022 року. Пристрій буде доступний у двох кольорах: чорному та білому, а також матиме два види кастомізованих оправ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH