В Україні запрацювала перша тестова зона технології 5G

В Україні запрацювала перша тестова зона технології 5G

В Україні з’явився інноваційний технологічний майданчик, покритий мережею 5G, – 5G Lab. Ця мережа у 10 разів швидша за 4G, якою зараз вже користуються українці. Комплексні галузеві рішення 5G закладають основу для цифровізації підприємств. 5G – це фундаментальна інфраструктура, що підтримує цифрову трансформацію суспільства та економіки на базі повсюдно доступних мереж та інтелектуальних технологій. Технології 5G відіграють важливу роль у модернізації підприємств у всіх галузях. 

Протестувати можливості 5G відсьогодні можна на інноваційному майданчику 5G Lab, який відкрився у UNIT.City. 

5G Lab – це перший в Україні технологічний майданчик, який продемонструє роботу 5G. Тут можна протестувати  інноваційні розробки, рішення, сервіси і пристрої. На майданчику будуть представлені кейси використання 5G, які успішно працюють за кордоном. Переваги використання високошвидкісних технологій 5G на прикладі власних розробок продемонструвати компанії GlobalLogic та Sensorama.

Крім того, на території лабораторії можна ознайомитись з інформацією про характеристики, переваги і сфери використання мережі 5G, а також з мапою еволюції технологій у світі.

Лабораторія знаходиться на базі технологічного парку UNIT.City і доступна за попереднім записом як резидентам технопарку, так і усім охочим.

Графік роботи 5G Lab:

Вівторок – субота з 11-00 до 19-00.

У лабораторії буде знаходитися адміністратор, який надаватиме загальну інформацію про технологічний майданчик та про умови роботи в ньому.

Для запису на відвідування необхідно попередньо зареєструватись за посиланням:
https://forms.gle/WPKhoK1HVoorJLEx7

Разом із організацією технічних тестів, 5G Lab планується використовуватиметься в освітніх цілях: – для проведення екскурсій, лекцій, вебінарів, освітніх заходів, розрахованих на різні аудиторії.

Резиденти UNIT.City щодня працюють над створенням інноваційних та проривних рішень. Однак для цього їм потрібні умови та можливості, які дозволять розкрити їхній потенціал на максимум. Саме таким місцем і є 5G Lab. Сучасний, мультифункціональний простір із технологією, практично недоступною в Україні. Причому не тільки резиденти UNIT.City, а й будь-яка tech-компанія може вільно користуватися зоною технології 5G. Адже ми переконані: коли усі гравці ринку приносять один одному цінність, екосистема стає все більш зрілою. І тільки так в Україні можуть з’являтися проєкти, здатні змінити весь світ. — зазначив CEO UNIT.City, Домінік Піоте 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH