Від електросамокатів до електромобілів: Xiaomi відкриває новий напрямок

Від електросамокатів до електромобілів: Xiaomi відкриває новий напрямок

Корпорація Xiaomi повідомила, що дочірнє підприємтство Xiaomi EV, Inc. завершила реєстрацію бізнесу зі статутним капіталом 10 мільярдів юанів. Це стало ключовою віхою для довгоочікуваної ініціативи щодо виробництва розумних електромобілів, яка офіційно переходить до нового етапу розвитку.

Наприкінці березня 2021 року Лей Цзюнь, засновник Xiaomi, у своєму виступі оголосив про плани компанії запустити власний бізнес із виробництва електромобілів. Xiaomi зобов’язується впродовж наступних 10 років інвестувати в нього загалом 10 млрд дол, з початковими інвестиціями у 10 млрд юанів. Ставши сьогодні офіційним представником Xiaomi EV, Inc, Лей Цзюнь особисто очолить команду, щоб впровадити виробництво електромобілів і перетворити свої обіцянки на дії.

Оголошення Xiaomi про намір почати бізнес з виробництва електромобілів зустріли з надією на пожвавлення автомобільної промисловості та впровадження інновацій в її потенційний розвиток. Менеджмент Xiaomi EV ретельно відібрав таланти і сформував команду з майже 300 співробітників.

Впродовж 5 місяців – з моменту оголошення ініціативи Xiaomi щодо виробництва розумних електромобілів і до офіційної реєстрації компанії – командою Xiaomi EV було проведено неймовірну кількість досліджень серед користувачів (понад 2000 опитувань) та більше 10 зустрічей з колегами та партнерами по галузі.

До того ж, 25 серпня Xiaomi оголосила про придбання Deepmotion Tech, компанії, що спеціалізується на автономному керуванні транспортними засобами. Це свідчить про те, що Група почала зосереджуватися на розбудові автомобільних технологій та талантах. Сьогодні у Xiaomi працює понад 16000 інженерів, а витрати на дослідження та розробки у 2020 році склали майже 10 мільярдів юанів. Технологічні переваги Xiaomi в галузі штучного інтелекту, розробці нових матеріалів та інших сферах стануть міцною опорою для автомобільного бізнесу.

Тим часом Xiaomi повідомила про рекордні доходи та зростання прибутку Групи за підсумками II кварталу 2021 року. У IІ кварталі 2021 року загальна виручка зросла на 64% проти минулого року та склала 87,8 млрд юанів, а скоригований чистий прибуток за цей період склав 6,3 млрд юанів, що на 87,4% більше, ніж минулого року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH