Xiaomi інтегрувала NFC в свій Mi Smart Band 6

Xiaomi інтегрувала NFC в свій Mi Smart Band 6

Ще в березні 2021 року Xiaomi представила Mi Smart Band 6 з можливістю вимірювання SpO2 для забезпечення контролю за станом дихальної системи користувачів, а також іншими функціями відстеження стану здоров’я, зокрема моніторингом сну, визначенням рівня стресу та дихальними вправами – щоб допомогти користувачам взяти під контроль своє загальне фізичне та психічне здоров’я.

Тепер у співпраці з Mastercard компанія Xiaomi робить акцент на безконтактні платежі. Додавши функцію NFC, нова версія браслета пропонує швидкий, безпечний та зручний спосіб оплати. Платежі здійснюються будь-коли, незалежно від того, чи це покупка продуктів, оплата проїзду в громадському транспорті чи навіть просто чашка кави впродовж дня.

«Ми вважаємо, що носимі пристрої є важливою частиною платіжної екосистеми. Ми спостерігаємо тренд зростання платежів мобільними пристроями, зокрема і носимими. Оскільки технології та інновації відіграють сьогодні центральну роль, ми бачимо, що на ринку з’являється все більше пристроїв з підтримкою оплати. Крім того, вони матимуть такі можливості, як нові способи спілкування та покращення нашої цифрової та фізичної взаємодії, – сказала Валері Новак, виконавчий віцепрезидент із продуктів та інновацій Mastercard Europe. – Розширюючи торішнє успішне партнерство з Xiaomi в Україні та інших країнах регіону, ми сьогодні співпрацюємо з компанією в 19 країнах і плануємо подальше розширення співпраці впродовж наступних кількох місяців».

До того ж, нова версія Mi Smart Band 6 NFC тепер також пропонує вбудований голосовий асистент Amazon Alexa, що розширює можливості безконтактного досвіду користування для власників розумних будинків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сплатити 1 грн 1 UAH